FAALİYETLERİMİZ

02

FAALİYETLERİMİZ

01

Taahhüt
İşleri

İnşaat ve taahhüt alanında, müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışla kalite, fiyat ve performans beklentilerine en iyi şekilde cevap verir ve sektördeki bütün yeniliklerin öncüsü konumunda size hizmet veririz, ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiriz. Sürekli değişim ve dönüşüm, karşılıklı güven ve istikrar vizyonumuzun temel ilkeleri olmakla birlikte vazgeçilmez değerlerimiz arasındadır.

02

Çelik Yapılar

Lacivert Yapı olarak mimari eserlerimizde şekil alma ve işlevsellik açısından sonsuz seçenek sunan çeliği kullanarak hem sağlamlığını hem de yapının ömrünü bir kat daha artırıyoruz. Çelik yapıların ömürleri uzun, yapımı hızlı, güvenliği yüksek ve yenilenmesi kolaydır. Bu yüzden endüstriyel yapılarda çelik kullanımı tercihimizdir. Lacivert Yapı olarak zamanınızın kıymetini biliyoruz ve Çeliği yapılarımızda titizlikle kullanıyoruz.

03

Endüstriyel
Yapılar

Lacivert Yapı olarak endüstriyel yapılarda sizin istekleriniz doğrultusunda dizayn, projelendirme ve uygulama aşamalarını bir bütün halinde yürütüyoruz. Sizi geleceğe bir adım öne taşıyacak olan, tasarımlarıyla adından söz ettirecek mimari eserler için üretiminden uygulamasına her aşamada titizlikle çalışıyoruz. Üretim ve uygulama aşamasında detaylı ve ekonomik proje çalışmaları ile hızlı ve efektif bir şekilde ihtiyaçlarınıza karşılık veriyor, kaliteyi güvenle size sunuyoruz.

04

Danışmanlık Ve
Müşavirlik

Uzman kadro ve alanında iyi yetişmiş çalışma arkadaşlarımızla yaşadığınız her sorunda yanınızda olarak sorunlara hızlı bir şekilde çözüm sağlıyoruz. Lacivert Yapı olarak yapı ilişki yönetimi, süreç analizi ve optimizasyonu gibi konular dahil olmak üzere temelden itibaren sizi hiç yormuyor, süreçlerin tamamını karşılıklı güvenle birlikte yürütüyoruz. Lacivert ailesi olarak proje bitiminden sonra ki süreçlerde de problemlerinize çözüm oluyor ve sizi hiç yalnız bırakmıyoruz.